משפחתית

אחד הקשיים שמשפחות גדולות נתקלות בו הוא הקושי בסדר וארגון. הילדים כבר עזבו את הבית (לפחות חלקם), ובכל פעם שצריך לארגן אירוע – אם זה שבת משפחתית שגרתית, יום הולדת, אזכרה או אפילו נופש משפחתי – קשה לקבוע תאריך שמתאים לכולם, לחלק תפקידים ולשתף לכולם את המידע מי אחראי על מה.

במשפחות רבות קבוצת הווצאפ המשפחתית היא הכלי המרכזי ביצירת הקשר בין בני המשפחה אך לצד היתרונות בקבוצת הווצאפ פעמים רבות, פרטים כמו מי מגיע לשבת הקרובה או מי אחראי על האוכל באירוע הקרוב נבלעים בתוך ים המידע הזורם בקבוצה…

 

עיצבתי אפליקציה חוויתית שמטרתה לעזור ולהקל על משפחות ברוכות ילדים בסדר ובארגון בציון אירועים משפחתיים, באיסוף וארגון התמונות והמתכונים הייחודיים למשפחה. בנוסף מטרתי היא שהאפליקציה תיצור פינה משפחתית חמה בנייד של כל אחד מבני המשפחה גם כשהם מפוזרים בקצוות הארץ או העולם. 

 

האפליקציה מאפשרת בין היתר לדעת מי מתארח אצל ההורים בשבת, מקלה על ארגון אירועים כמו ימי הולדת או נופש משפחתי החל מקביעת זמן שמתאים לכולם ועד לחלוקת תפקידים לקראת האירוע, מתזכרת על ימי הולדת ותאריכים נוספים מיוחדים למשפחה, ומכילה גלריית תמונות משפחתית, אוסף מתכונים משפחתי ועוד.

ספר הפרוייקט

רני אדלשטיין ספר פרוייקט